Son dönemlerde en çok dikkat çeken ürünlerden biri olan Titan Gel Gold, Türkiye’de de üretilen bir marka haline gelmiştir. Tüketicilerin bu ürünün faydalarından yararlanabilmesi için büyük çalışmalar yürütülmüş ve bu çalışmalar sonucunda hedeflenen başarı elde edilmiştir. Marka Net ve bayileri tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde, Sağlık Bakanlığı onaylı Titan Gel Gold ürününün marka tescil işlemi gerçekleştirilmiştir. Bu aşamada müşterilerin istekleri ile talepleri de göz ardı edilmemiştir.

Marka Tescili = Resmiyet + Orijinallik + Güven

Ürünü gerçek kalite belgelerini kullanarak tescil ettiren Marka Net, tescilli hizmet anlayışını benimseyerek etkin çalışmalarını sürdürmektedir. Herhangi bir marka ürünü, diğer marka ürünlerden ayıran tüm işaret marka olmaktadır. İşletmelerin tüm varlıklarını yansıtan marka, bunu kanıtlayacak şekilde tescil edilerek belge ile herkese gösterilmektedir. Firmaların, rakipleri arasında farkını gösterebilmesi için marka tescilinin önemi büyüktür.

Tüm dünyada güven ile kullanılan Titan Gel Gold, artık Türkiye’de de üretilen bir markadır. Bu ürünün ve hizmetinin kalitesini ortaya koyan marka tescili, ayrıca ürünlerin korunmasını da sağlar. Bu nedenle en çok dikkat edilen işlemlerden biridir.

Marka Tescili + Sağlık Bakanlığı Onayı İnsanların Güveni İçindir!

Tüketicilerin güvenini ve ilgisini kazanmak için ürünün kabul edilen bir marka haline gelmesi gerekir. Marka tescili yapılan ve Sağlık Bakanlığından onaylı olan Titan Gel Gold, birçok kişinin ilgisini çekmiş ve kullanıcılar tereddüt etmeden ürünü almaya başlamıştır.

Marka tescili için başvurulan Türk Patent Enstitüsü ve ürünü kullanan halkın onayından geçmeyi sağlayan marka tescili, riski yok etmektedir. Marka tescili sayesinde markanın ismi ya da amblemi, başka kişiler tarafından kullanılamaz ve haksız kazanç sağlanamaz.