Marka Net Kurumsal E-Ticaret Hizmetleri

Öncelikli prensibi, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak olan firmamız, uzun yıllardan beri kozmetik ürünler sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünyada ve Türkiye’deki tescilli markaların ürünlerini, zamanında ve güvenli bir şekilde müşterilerimize ulaştırmayı ilke edindik.

Partnerimiz olan üretici firmalar, sizleri en kaliteli ürünlerle buluşturmamıza vesile oldu. Bunda üretime ve kaliteye önem vermeleri, disiplinli ve titiz çalışmaları, hijyen kurallarına bağlılıkları ve bakanlık onaylı belgeleri bağlayıcı oldu.

Büyük bir özveri ve iş prensibiyle, çalışmalarına hız kesmeden devam eden Ar-Ge ekibimiz, ihtiyaçlarınıza yönelik en iyi ürünleri sizlere sunabilmeyi hedeflemektedir. Beğeninize sunduğumuz yeni ürünlerimizi, tantratitangelgold.com.tr internet sitemizden takip edebilirsiniz.

 Vizyonumuz

Türkiye’de ve diğer Avrupa ülkelerinde pazar payı oluşturmak, ilk önceliğimizdir. Bunu yapabilmek içinde, sizlere daha iyi ve kaliteli ürünleri sunmanın sorumluluğu bilincindeyiz. Hedeflerimizden biride, kozmik ve kişisel bakım ürünleri kategorisinde, adını duyurmuş tüm markalarla rekabet etmektir. Kalite bakımından kendini kanıtlamış, güvenilir ve orijinal ürünlerimizi, sizlere en iyi hizmet standartlarında sunmayı amaçlıyoruz.

 Misyonumuz

Tüketicilerimizin, belki de en hassas oldukları kozmetik ürünleri ihtiyaçlarını karşılarken, kaliteden vazgeçmemek, sektörde marka haline gelmiş orijinal ve güvenilir ürünleri sizlerle buluşturmak, ilke edindiğimiz hedefler doğrultusunda çalışmalarımıza yön vermektir.

 Hedeflerimiz

Ar-Ge Ekibimiz, çalışmalarını heyecan ve istekle devam ederek sizlere, dünya standartlarındaki kaliteli ürünleri, en uygun fiyatla buluşturmayı hedeflemektedir. Marka Net E-Ticaret Hizmetleri olarak inivasyon çalışmalarımız 2004’den beri devam etmektedir ve uzun yıllarda devam edecektir. Çalışmalarına istek ve arzu ile hız vermeden devam eden, üretken ve vizyonu geniş ekibimiz, sizlere en kaliteli ürünleri sunmayı hedeflemektedir.